align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 19. krog 19.04.15
   TEKMA: Slovan - Jesenice-Bled 0:3 (0:3)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Glavno igrišče    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Hamulič Damir
   1. pomočnik: Kurtušič Igor
   2. pomočnik: Husić Admir
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Gavrič Nik
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Ćoralić Denis
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Domazet Milan
  10  Ciriković Emil
  11  Milkov Atanas Yankov
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  6  Razinger Nik
  8  Jovanović David (K)
  9  Džafić Belmin
  11  Bajrić Jasmin
  12  Merdanović Dino (V)
  14  Durmišević Vernes
  17  Benkovič Jon
  19  Tubić Adis
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
  Rezervni igralci
  12  Glišić Marko (V)
  13  Pintarič Nik
  14  Fatić Denis
  15  Ljubijankić Benjamin
  16  Fink Dino
  Rezervni igralci
  10  Omanović Enis
  20  Tadić Stefan
  62  Talić Armin
   TRENER
   Slovan
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Slovan
   Jesenice-Bled
   0:1 11 - Bajrić Jasmin (22')
   0:2 6 - Razinger Nik (24')
   0:3 11 - Bajrić Jasmin (38')
   OPOMINJANI
   Slovan
    10 - Ciriković Emil (56')
    4 - Smajić Edvin (72')
   Jesenice-Bled
    10 - Omanović Enis (72')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Pintarič Nik
       9 - Domazet Milan
  48'     14 - Fatić Denis
       2 - Puhar Luka
  55'     15 - Ljubijankić Benjamin
       11 - Milkov Atanas Yankov
  60'     16 - Fink Dino
       10 - Ciriković Emil
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  50'     10 - Omanović Enis
       6 - Razinger Nik
  61'     20 - Tadić Stefan
       9 - Džafić Belmin
  64'     62 - Talić Armin
       17 - Benkovič Jon
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan