align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 19. krog 19.04.15
   TEKMA: Roltek Dob - Svoboda 1:1 (0:1)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Praštalo Dušan
   2. pomočnik: Voga Franci
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Kos Mark
  3  Kreft Filip
  4  Kos Andraž
  6  Vuk Jure
  7  Lončar Nejc (K)
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Kolar Klemen
  21  Vovk Boštjan
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Jaki Anton
  3  Perc Tim
  4  Mandič Luka
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok (K)
  7  Boldin Žiga
  8  Peulić Nikola
  9  Bečić Denin
  10  Miklavc Jure
  11  Cimprič Gašper
  Rezervni igralci
  14  Zupan Jure
  15  Majce Žan Luka
  16  Rastoder Albin
  17  Sever Timotej
  18  Sotlar Luka
  19  Sever Kristjan
  Rezervni igralci
  13  Čauševič Selvedin
  14  Klinar Aljaž
  15  Šabić Ajdin
  17  Vončina Tim
  19  Janič Andraž
   TRENER
   Roltek Dob
   Svoboda
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 21 - Vovk Boštjan (72')
   Svoboda
   0:1 9 - Bečić Denin (26')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    6 - Vuk Jure (18')
    10 - Kotnik Luka (52')
    14 - Zupan Jure (74')
   Svoboda
    3 - Perc Tim (58')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Svoboda
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Sever Timotej
       3 - Kreft Filip
  52'     18 - Sotlar Luka
       8 - Kerč Tim
  72'     14 - Zupan Jure
       2 - Kos Mark
  76'     19 - Sever Kristjan
       11 - Kolar Klemen
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  61'     17 - Vončina Tim
       11 - Cimprič Gašper
  63'     15 - Šabić Ajdin
       7 - Boldin Žiga
  69'     13 - Čauševič Selvedin
       9 - Bečić Denin
  79'     19 - Janič Andraž
       10 - Miklavc Jure
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan