align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 19. krog 19.04.15
   TEKMA: Šenčur - Arne Tabor 69 1:2 (0:0)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Renko David
   1. pomočnik: Slemc Tilen
   2. pomočnik: Medvešček Blaž
   Delegat: Mrdjenovič Drago
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Končan Nejc
  3  Gašpirc Kristjan
  4  Trobec Žiga
  5  Celjer Tilen
  6  Prestor Jan
  7  Šmid Klavdij
  8  Ovnik Žan
  9  Vreček Matej
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Jagodić Žan (V)
  2  Verovšek Urban
  3  Lebar Janez Aleksander
  4  Matul Luka (K)
  5  Lapuh Urh
  6  Nared Jan
  7  Puncer Jean Martin
  8  Humar Žan
  9  Olivo Erik
  10  Kralj Matija
  11  Koritnik Egidij
  Rezervni igralci
  13  Vehovec Žan
  14  Bezovšek Jaka
  15  Pavlin Nik
  16  Krek Luka
  17  Boncelj Uroš
  18  Oblak Mišel
  Rezervni igralci
  14  Pibernik Matevž
  16  Lipovec Filip
  17  Blagojević Rok
  18  Ćordić Sinan
   TRENER
   Šenčur
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 10 - Žagar Grega (71')
   Arne Tabor 69
   1:1 9 - Olivo Erik (74')
   1:2 18 - Ćordić Sinan (82')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    8 - Ovnik Žan (60')
   Arne Tabor 69
    18 - Ćordić Sinan (82')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  29'     16 - Krek Luka
       7 - Šmid Klavdij
  50'     17 - Boncelj Uroš
       9 - Vreček Matej
  64'     15 - Pavlin Nik
       11 - Rakovec Janez
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Ćordić Sinan
       7 - Puncer Jean Martin
  71'     17 - Blagojević Rok
       11 - Koritnik Egidij
  78'     14 - Pibernik Matevž
       3 - Lebar Janez Aleksander
  79'     16 - Lipovec Filip
       9 - Olivo Erik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan