align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 25.04.15
   TEKMA: Svoboda - Slovan 1:1 (0:1)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Korač Erol
   1. pomočnik: Pezerović Marko
   2. pomočnik: Jazbec Žan
   Delegat: Sedić Suad
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Memić Mesud
  3  Perc Tim
  4  Mandič Luka
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok (K)
  7  Boldin Žiga
  8  Peulić Nikola
  9  Bečić Denin
  10  Miklavc Jure
  11  Cimprič Gašper
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Fatić Denis
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Sernel Klemen
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Domazet Milan
  10  Ljubijankić Benjamin
  11  Puhar Luka
  Rezervni igralci
  13  Jaki Anton
  14  Klinar Aljaž
  15  Struna Lan
  16  Janič Andraž
  17  Vončina Tim
  Rezervni igralci
  13  Pintarič Nik
  14  Gavrič Nik
  15  Lalić Dušan
  16  Čaušević Benjamin
  17  Bašanović Dino
   TRENER
   Svoboda
   Slovan
   STRELCI
   Svoboda
   1:1 10 - Ljubijankić Benjamin (64') AG
   Slovan
   0:1 11 - Puhar Luka (15')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    3 - Perc Tim (34')
   Slovan
    7 - Nuhanović Sandi (38')
    8 - Puškar Anel (68')
    5 - Sernel Klemen (76')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Slovan
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Struna Lan
       7 - Boldin Žiga
  51'     16 - Janič Andraž
       9 - Bečić Denin
  65'     17 - Vončina Tim
       8 - Peulić Nikola
   Slovan
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Gavrič Nik
       10 - Ljubijankić Benjamin
  56'     15 - Lalić Dušan
       9 - Domazet Milan
  66'     13 - Pintarič Nik
       4 - Smajić Edvin
  72'     17 - Bašanović Dino
       2 - Fatić Denis
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan