align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 26.04.15
   TEKMA: Jesenice-Bled - Birsa&Matavž Bilje 1:1 (0:0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Markovič Domen
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Jelovčan Tadej
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  6  Omanović Enis
  8  Jovanović David (K)
  9  Džafić Belmin
  11  Bajrić Jasmin
  12  Merdanović Dino (V)
  14  Durmišević Vernes
  17  Benkovič Jon
  19  Tubić Adis
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Nabergoj Anže (V)
  3  Kovačič Nejc
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  16  Beltram Luka (K)
  18  Semolič Matevž
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  23  Vranješ Kristijan
  Rezervni igralci
  5  Pečenko Jan
  8  Juren Martin
  10  Terčon Matic
  14  Umek Žan
  17  Perko Franci
  19  Mango Kulot Chris
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:0 17 - Benkovič Jon (55')
   Birsa&Matavž Bilje
   1:1 10 - Terčon Matic (57')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    19 - Tubić Adis (66')
    14 - Durmišević Vernes (82')
   Birsa&Matavž Bilje
    9 - Štrukelj Jan (14')
    7 - Žižmond Matej (81')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  45'     10 - Terčon Matic
       15 - Puc Aljaž
  51'     8 - Juren Martin
       6 - Pušnar Matija
  51'     17 - Perko Franci
       3 - Kovačič Nejc
  51'     5 - Pečenko Jan
       18 - Semolič Matevž
  71'     14 - Umek Žan
       9 - Štrukelj Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan