align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 26.04.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Brda 3:1 (1:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Štorga Emilijan
   1. pomočnik: Birtič Matej
   2. pomočnik: Momčilović Dragan
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  5  Preradović Uroš
  6  Kovačič Nik
  7  Hočevar Jakob
  8  Lavriha Žan Luka
  9  Gantar Martin
  10  Kralj Tilen (K)
  11  Dacar Jure
  16  Caserman Rok
  17  Pristov Val
  18  Klemenčič Dejan
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Cej Patrik
  3  Ribič Jaka
  4  Fikfak Kris
  5  Majcen Petja
  6  Fortunat Andrej
  7  Simčič Leonardo (K)
  8  Perše Dani
  9  Topalli Behar
  10  Ribič Matevž
  11  Klepac Boštjan
  Rezervni igralci
  3  Gramič Tilen
  4  Zaletelj Luka
  14  Kotar Žiga
  15  Bebar Šabić Emanuel
  Rezervni igralci
  13  Peršolja Matija
  14  Kastrati Sahit
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Brda
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 16 - Caserman Rok (26')
   2:0 11 - Dacar Jure (53')
   3:1 4 - Zaletelj Luka (83')
   Brda
   2:1 7 - Simčič Leonardo (66')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    17 - Pristov Val (0')
   Brda
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Brda
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  56'     3 - Gramič Tilen
       9 - Gantar Martin
  62'     14 - Kotar Žiga
       7 - Hočevar Jakob
  67'     15 - Bebar Šabić Emanuel
       11 - Dacar Jure
  70'     4 - Zaletelj Luka
       10 - Kralj Tilen
   Brda
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Kastrati Sahit
       9 - Topalli Behar
  70'     13 - Peršolja Matija
       6 - Fortunat Andrej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan