align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 24.04.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Jadran Dekani 2:1 (1:1)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Miličević Ivan
   1. pomočnik: Plavotić Dejan
   2. pomočnik: Pavlovič Sandi
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Klarič Enej
  6  Zabukovnik Mark
  7  Kopitar Žan
  8  Zupan Rok
  10  Trdin Gašper (K)
  11  Levec Nejc
  18  Smuk Matevž
  19  Hribar Matevž
  20  Kočar Jernej
  21  Kovačevič Kristjan
  99  Cerar Lenart (V)
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Rebrina Luka
  3  Kompara Manuel
  4  Aničič Žiga
  5  Raičić David
  6  Kreslin Timotej
  7  Zonta Tadej
  8  Hadžić Eldin
  9  Klinec Blaž
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Žunić Jure
  Rezervni igralci
  14  Pačnik Nejc
  16  Lozančič Toni
  17  Džafič Alen
  24  Agović Elvedin
  46  Urbanija Žan Tone (V)
  Rezervni igralci
  14  Hrvatin Jure
  15  Zugan Edi
  16  Špeh Nik
  17  Ščulac Žan
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:1 2 - Klarič Enej (27')
   2:1 21 - Kovačevič Kristjan (71')
   Jadran Dekani
   0:1 6 - Kreslin Timotej (10')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    7 - Kopitar Žan (21')
    17 - Džafič Alen (58')
    8 - Zupan Rok (73')
   Jadran Dekani
    8 - Hadžić Eldin (76')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Džafič Alen
       20 - Kočar Jernej
  54'     14 - Pačnik Nejc
       18 - Smuk Matevž
  65'     24 - Agović Elvedin
       19 - Hribar Matevž
  72'     16 - Lozančič Toni
       7 - Kopitar Žan
  78'     46 - Urbanija Žan Tone
       99 - Cerar Lenart
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan