align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 03.05.15
   TEKMA: NOGA Britof - Škofja Loka 7:1 (2:0)
   Kraj: Britof pri Kranju - NK Britof    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Tumo Tibor
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Jerič Anže
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Iličič Luka
  3  Kalar Gašper
  4  Dizdarević Adnan
  5  Krsnik Luka
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Tomić Toni
  8  Eržen Vid
  9  Košir Urh
  10  Krč Urban (K)
  11  Milić Nikola
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kožuh Damijan (V)
  2  Božnar Nejc
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Kozjek Anže
  7  Kožuh Jaka
  9  Muzaferović Hasan
  10  Kolenović Edi
  11  Rant Andraž
  13  Stanovnik Lovro
  14  Krajnik Matej
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Babić Josip
  14  Polanc Denis
  15  Matijaševič Tjuš
  17  Žnidaršič Žiga
  18  Anžlovar Luka
  Rezervni igralci
  16  Rozman Andraž
   TRENER
   NOGA Britof
   Škofja Loka
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:0 10 - Krč Urban (19')
   2:0 9 - Košir Urh (21')
   3:0 7 - Tomić Toni (42')
   4:0 8 - Eržen Vid (44')
   5:1 11 - Milić Nikola (50')
   6:1 10 - Krč Urban (54') 11m
   7:1 3 - Kalar Gašper (68')
   Škofja Loka
   4:1 4 - Stanonik Tadej (47')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    10 - Krč Urban (52')
   Škofja Loka
    10 - Kolenović Edi (53')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Škofja Loka
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  45'     18 - Anžlovar Luka
       4 - Dizdarević Adnan
  53'     17 - Žnidaršič Žiga
       7 - Tomić Toni
  58'     14 - Polanc Denis
       2 - Iličič Luka
  58'     13 - Babić Josip
       11 - Milić Nikola
  66'     15 - Matijaševič Tjuš
       10 - Krč Urban
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan