align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 03.05.15
   TEKMA: Jadran Dekani - Ivančna Gorica 2:0 (0:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pirjevec Matej
   1. pomočnik: Jerman Simon
   2. pomočnik: Tabar Tan
   Delegat: Labor Dario
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Rebrina Luka
  3  Aničič Žiga
  4  Raičić David
  5  Zugan Edi
  6  Kreslin Timotej
  7  Zonta Tadej
  8  Hrvatin Jure
  9  Klinec Blaž
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Žunić Jure
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  4  Preradović Uroš
  5  Kovačič Nik
  7  Hočevar Jakob
  8  Lavriha Žan Luka
  10  Bergoč Mitja (K)
  11  Dacar Jure
  16  Caserman Rok
  17  Pristov Val
  18  Klemenčič Dejan
  19  Gantar Martin
  Rezervni igralci
  13  Kompara Manuel
  14  Srebernič Matija
  15  Špeh Nik
  16  Rupnik Blaž
  17  Ščulac Žan
  Rezervni igralci
  3  Gramič Tilen
  6  Zaletelj Luka
  14  Kotar Žiga
  15  Bebar Šabić Emanuel
   TRENER
   Jadran Dekani
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 11 - Žunić Jure (44')
   2:0 10 - Peranović Milanko (80')
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    11 - Žunić Jure (40')
    16 - Rupnik Blaž (66')
   Ivančna Gorica
    10 - Bergoč Mitja (31')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  59'     16 - Rupnik Blaž
       7 - Zonta Tadej
  69'     14 - Srebernič Matija
       9 - Klinec Blaž
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  63'     3 - Gramič Tilen
       11 - Dacar Jure
  76'     14 - Kotar Žiga
       7 - Hočevar Jakob
  79'     15 - Bebar Šabić Emanuel
       19 - Gantar Martin
  79'     6 - Zaletelj Luka
       8 - Lavriha Žan Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan