align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 09.09.17
   TEKMA: Royal Sport DLN - Zarica Kranj B 1 : 7 (1 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Ajdovec Rafael
   2. pomočnik: Potočnik Aljaž
   Delegat: Žibert Marjan
   POSTAVI
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  1  Medja Mihael (V)
  2  Jurca Luka
  5  Zagorc Gregor
  6  Kokošar Bojan
  11  Trebec Marko
  17  Lipar Žiga (K)
  19  Guzelj Dean
  32  Grilc Rok
  46  Zupan Jaka
  77  Štumberger Luka
  82  Okorn Matic
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Jovič Žiga (V)
  4  Košir Miha
  8  Jošt Gašper (K)
  9  Šubic Nejc
  10  Rozman-Močnik Žan
  11  Andreski Žarko
  14  Vučkić Edin
  15  Lasica Mile
  17  Gjeorgjiev David
  18  Pantelić Sebastjan
  19  Kolenović Edi
  Rezervni igralci
  10  Draksler Jan
  73  Božnar Luka
  Rezervni igralci
  2  Gubanc Gašper
  3  Draksler Martin
  6  Susak Patrik
  7  Hadžirić Anis
  13  Basta Jan
   TRENER
   Royal Sport DLN
   Rozman Mitja
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   STRELCI
   Royal Sport DLN
   1 : 0 82 - Okorn Matic (41')
   Zarica Kranj B
   1 : 1 15 - Lasica Mile (43')
   1 : 2 9 - Šubic Nejc (49')
   1 : 3 8 - Jošt Gašper (61')
   1 : 4 19 - Kolenović Edi (67')
   1 : 5 10 - Rozman-Močnik Žan (79')
   1 : 6 10 - Rozman-Močnik Žan (81')
   1 : 7 13 - Basta Jan (90')
   OPOMINJANI
   Royal Sport DLN
    19 - Guzelj Dean (57')
   Zarica Kranj B
    8 - Jošt Gašper (31')
   IZKLJUČENI
   Royal Sport DLN
   Zarica Kranj B
   MENJAVE
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  73'     73 - Božnar Luka
       11 - Trebec Marko
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Gubanc Gašper
       17 - Gjeorgjiev David
  62'     7 - Hadžirić Anis
       15 - Lasica Mile
  69'     13 - Basta Jan
       14 - Vučkić Edin
  73'     6 - Susak Patrik
       11 - Andreski Žarko
  81'     3 - Draksler Martin
       19 - Kolenović Edi
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan