align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 29.04.15
   TEKMA: Roltek Dob - Šenčur 2:1 (0:0)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Birtič Matej
   1. pomočnik: Garmut Gašper
   2. pomočnik: Bukovec Janko
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Majce Žan Luka
  3  Kreft Filip
  4  Sever Timotej
  6  Kos Andraž
  7  Lončar Nejc (K)
  8  Kerč Tim
  9  Kolar Klemen
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  21  Vovk Boštjan
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Končan Nejc
  3  Konjar Urban
  4  Trobec Žiga
  5  Celjer Tilen
  6  Krek Luka
  7  Šmid Klavdij
  8  Ovnik Žan (K)
  9  Vreček Matej
  10  Pavlin Nik
  11  Rakovec Janez
  Rezervni igralci
  12  Oručevič Dino (V)
  14  Sever Kristjan
  15  Svetlin Vid
  16  Zupan Jure
  Rezervni igralci
  13  Vehovec Žan
  14  Boncelj Uroš
  15  Oblak Mišel
  16  Žagar Grega
  17  Gašpirc Kristjan
  18  Prestor Jan
   TRENER
   Roltek Dob
   Šenčur
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 10 - Kotnik Luka (47')
   2:1 9 - Kolar Klemen (80')
   Šenčur
   1:1 3 - Konjar Urban (52')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    15 - Svetlin Vid (71')
   Šenčur
    4 - Trobec Žiga (42')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Šenčur
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  58'     15 - Svetlin Vid
       2 - Majce Žan Luka
  65'     14 - Sever Kristjan
       10 - Kotnik Luka
  75'     16 - Zupan Jure
       8 - Kerč Tim
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  37'     16 - Žagar Grega
       9 - Vreček Matej
  53'     18 - Prestor Jan
       7 - Šmid Klavdij
  62'     17 - Gašpirc Kristjan
       10 - Pavlin Nik
  67'     14 - Boncelj Uroš
       11 - Rakovec Janez
  70'     13 - Vehovec Žan
       6 - Krek Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan