align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 22. krog 10.05.15
   TEKMA: Škofja Loka - Roltek Dob 1:6 (1:1)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Vrčon Dominik
   1. pomočnik: Ferjančič Robi
   2. pomočnik: Džuzdanović Jasmin
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže (V)
  2  Božnar Nejc
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Debeljak Mitja
  7  Mijić Luka
  8  Krajnik Matej
  9  Muzaferović Hasan
  10  Dolenc Miha
  11  Rant Andraž
  13  Stanovnik Lovro
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Cerar Jon
  3  Kreft Filip
  4  Sever Timotej
  5  Vovk Boštjan
  6  Vuk Jure
  8  Kos Andraž
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Kolar Klemen
  19  Lončar Nejc (K)
  Rezervni igralci
  12  Kožuh Damijan
  14  Cerar Rok
  15  Murn Aljaž
  Rezervni igralci
  12  Pižmoht Žan (V)
  13  Kos Mark
  15  Sever Kristjan
  17  Kerč Tim
  18  Majce Žan Luka
  20  Sotlar Luka
   TRENER
   Škofja Loka
   Roltek Dob
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:1 4 - Stanonik Tadej (39')
   Roltek Dob
   0:1 10 - Kotnik Luka (25')
   1:2 10 - Kotnik Luka (57')
   1:3 20 - Sotlar Luka (64')
   1:4 9 - Avbelj Aljaž (70')
   1:5 19 - Lončar Nejc (73')
   1:6 20 - Sotlar Luka (78')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    13 - Stanovnik Lovro (37')
   Roltek Dob
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Cerar Rok
       10 - Dolenc Miha
  69'     12 - Kožuh Damijan
       7 - Mijić Luka
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  45'     12 - Pižmoht Žan
       1 - Brzovič Ciglar Taj
  45'     13 - Kos Mark
       2 - Cerar Jon
  45'     20 - Sotlar Luka
       11 - Kolar Klemen
  59'     17 - Kerč Tim
       3 - Kreft Filip
  67'     15 - Sever Kristjan
       10 - Kotnik Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan