align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 22. krog 10.05.15
   TEKMA: Šenčur - Slovan 3:2 (1:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Tadić Nenad
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Končan Nejc
  3  Konjar Urban
  4  Trobec Žiga
  5  Celjer Tilen
  6  Krek Luka
  7  Žagar Grega (K)
  8  Gašpirc Kristjan
  9  Vreček Matej
  10  Pavlin Nik
  11  Rakovec Janez
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Gavrič Nik
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Sernel Klemen
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Domazet Milan
  10  Seliman Amar
  11  Puhar Luka
  Rezervni igralci
  12  Oselj Žiga (V)
  13  Vehovec Žan
  14  Boncelj Uroš
  15  Oblak Mišel
  16  Šmid Klavdij
  17  Bezovšek Jaka
  18  Prestor Jan
  Rezervni igralci
  13  Pintarič Nik
  14  Fatić Denis
  15  Pirc Žiga
  16  Fink Dino
  17  Čaušević Benjamin
   TRENER
   Šenčur
   Slovan
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 11 - Rakovec Janez (18')
   2:0 3 - Konjar Urban (56')
   3:1 3 - Konjar Urban (69') 11m
   Slovan
   2:1 9 - Domazet Milan (59')
   3:2 3 - Ćoralić Denis (78')
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Slovan
    3 - Ćoralić Denis (70')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Slovan
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  47'     18 - Prestor Jan
       9 - Vreček Matej
  65'     16 - Šmid Klavdij
       10 - Pavlin Nik
  68'     14 - Boncelj Uroš
       11 - Rakovec Janez
  69'     13 - Vehovec Žan
       6 - Krek Luka
  74'     17 - Bezovšek Jaka
       7 - Žagar Grega
   Slovan
  Minuta  Igralec
  55'     13 - Pintarič Nik
       11 - Puhar Luka
  65'     15 - Pirc Žiga
       9 - Domazet Milan
  68'     14 - Fatić Denis
       2 - Gavrič Nik
  74'     16 - Fink Dino
       10 - Seliman Amar
  76'     17 - Čaušević Benjamin
       8 - Puškar Anel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan