align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 22. krog 09.05.15
   TEKMA: Svoboda - Brda 2:2 (1:1)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Birtič Matej
   1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   2. pomočnik: Ljutić Edis
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Žnidaršič Bor (V)
  2  Jaki Anton
  3  Perc Tim
  4  Mandič Luka
  5  Mutič Mark
  6  Struna Lan (K)
  7  Memić Mesud
  8  Boldin Žiga
  9  Bečić Denin
  10  Vončina Tim
  11  Cimprič Gašper
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Peršolja Matija
  3  Ribič Jaka
  4  Fikfak Kris
  5  Džinović Adnan
  6  Fortunat Andrej
  7  Simčič Leonardo (K)
  8  Perše Dani
  9  Topalli Behar
  10  Ribič Matevž
  11  Kastrati Sahit
  Rezervni igralci
  13  Perc Jon
  14  Klinar Aljaž
  15  Janič Andraž
  17  Šabić Ajdin
  19  Čauševič Selvedin
  Rezervni igralci
  13  Gorup Nik
   TRENER
   Svoboda
   Brda
   STRELCI
   Svoboda
   1:1 11 - Cimprič Gašper (28')
   2:1 15 - Janič Andraž (61')
   Brda
   0:1 11 - Kastrati Sahit (24')
   2:2 11 - Kastrati Sahit (69')
   OPOMINJANI
   Svoboda
   Brda
    3 - Ribič Jaka (13')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Brda
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Janič Andraž
       10 - Vončina Tim
  54'     17 - Šabić Ajdin
       2 - Jaki Anton
  68'     14 - Klinar Aljaž
       6 - Struna Lan
   Brda
  Minuta  Igralec
  59'     13 - Gorup Nik
       7 - Simčič Leonardo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan