align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 22. krog 10.05.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Rudar Trbovlje 2:1 (2:1)
   Kraj: IVANČNA GORICA - glavni stadion    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Debevc Peter
   1. pomočnik: Štamfelj Peter
   2. pomočnik: Nadarevič Jaka
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  3  Kovačič Nik
  4  Preradović Uroš
  7  Hočevar Jakob
  8  Lavriha Žan Luka
  9  Gantar Martin
  10  Bergoč Mitja (K)
  11  Dacar Jure
  14  Klemenčič Dejan
  16  Caserman Rok
  17  Pristov Val
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Gorenc Jan
  3  Sajovic Maj
  4  Navratil Juš
  5  Zaletel Žan (K)
  6  Lipovšek Žan
  7  Kunič Domen
  8  Krajnc Dominik
  9  Sokler Ester
  10  Frančič Adrijan
  11  Rutar Aleks
  Rezervni igralci
  2  Gramič Tilen
  6  Zaletelj Luka
  13  Bebar Šabić Emanuel
  15  Kotar Žiga
  18  Peklaj Žan
  Rezervni igralci
  13  Vasojević David
  14  Mešić Maid
  15  Hadžić Mark Antonio
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 7 - Hočevar Jakob (14')
   2:0 11 - Dacar Jure (30')
   Rudar Trbovlje
   2:1 8 - Krajnc Dominik (39')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    4 - Preradović Uroš (63')
    17 - Pristov Val (76')
   Rudar Trbovlje
    11 - Rutar Aleks (47')
    2 - Gorenc Jan (64')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Rudar Trbovlje
    2 - Gorenc Jan (82')
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Kotar Žiga
       9 - Gantar Martin
  64'     6 - Zaletelj Luka
       7 - Hočevar Jakob
  72'     2 - Gramič Tilen
       3 - Kovačič Nik
  74'     13 - Bebar Šabić Emanuel
       15 - Kotar Žiga
  79'     18 - Peklaj Žan
       11 - Dacar Jure
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Mešić Maid
       4 - Navratil Juš
  54'     13 - Vasojević David
       11 - Rutar Aleks
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan