align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 22. krog 10.05.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - NOGA Britof 4:3 (2:3)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Klančar Miha
   1. pomočnik: Rozina Janez
   2. pomočnik: Kondić Božo
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Jerman Žan Luka (V)
  2  Klarič Enej
  5  Brolih Lenart
  7  Kopitar Žan
  8  Zupan Rok
  10  Trdin Gašper (K)
  11  Levec Nejc
  15  Zabukovnik Mark
  17  Džafič Alen
  19  Hribar Matevž
  21  Kovačevič Kristjan
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Potočnik Aljaž
  3  Kalar Gašper
  4  Dizdarević Adnan
  5  Iličič Luka
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Tomić Toni
  8  Žnidaršič Žiga
  9  Košir Urh
  10  Krč Urban (K)
  11  Milić Nikola
  Rezervni igralci
  6  Pačnik Nejc
  13  Lekić David
  16  Lozančič Toni
  18  Smuk Matevž
  20  Kočar Jernej
  24  Agović Elvedin
  99  Cerar Lenart (V)
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Matijaševič Tjuš
  14  Eržen Vid
  15  Mali Adrijan
  17  Anžlovar Luka
  18  Cvitkovič Nejc
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   NOGA Britof
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:2 7 - Kopitar Žan (14')
   2:3 7 - Kopitar Žan (36')
   3:3 11 - Levec Nejc (57')
   4:3 10 - Trdin Gašper (78')
   NOGA Britof
   0:1 11 - Milić Nikola (5')
   0:2 11 - Milić Nikola (9')
   1:3 10 - Krč Urban (26')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    8 - Zupan Rok (47')
   NOGA Britof
    8 - Žnidaršič Žiga (21')
    2 - Potočnik Aljaž (48')
    3 - Kalar Gašper (61')
    6 - Hasanaj Qendrim (80')
    13 - Matijaševič Tjuš (83')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Smuk Matevž
       17 - Džafič Alen
  54'     24 - Agović Elvedin
       8 - Zupan Rok
  66'     16 - Lozančič Toni
       11 - Levec Nejc
  77'     20 - Kočar Jernej
       19 - Hribar Matevž
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  57'     17 - Anžlovar Luka
       8 - Žnidaršič Žiga
  64'     14 - Eržen Vid
       11 - Milić Nikola
  74'     13 - Matijaševič Tjuš
       9 - Košir Urh
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan