align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 13.05.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Škofja Loka 9:0 (4:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Medvešček Blaž
   Delegat: Jež Roman
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Klarič Enej
  5  Brolih Lenart
  7  Kopitar Žan
  8  Zupan Rok
  10  Trdin Gašper (K)
  11  Levec Nejc
  19  Hribar Matevž
  20  Kočar Jernej
  21  Kovačevič Kristjan
  23  Zabukovnik Mark
  99  Cerar Lenart (V)
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kožuh Damijan (V,K)
  2  Božnar Nejc
  4  Cerar Rok
  5  Dolenc Miha
  6  Rozman Andraž
  7  Mijić Luka
  8  Krajnik Matej
  9  Muzaferović Hasan
  10  Kolenović Edi
  11  Rant Andraž
  13  Stanovnik Lovro
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  6  Pačnik Nejc
  13  Lekić David
  16  Lozančič Toni
  17  Džafič Alen
  18  Smuk Matevž
  24  Agović Elvedin
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Škofja Loka
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 7 - Kopitar Žan (5')
   2:0 10 - Trdin Gašper (20')
   3:0 19 - Hribar Matevž (27')
   4:0 21 - Kovačevič Kristjan (30')
   5:0 21 - Kovačevič Kristjan (53')
   6:0 21 - Kovačevič Kristjan (57')
   7:0 19 - Hribar Matevž (60')
   8:0 5 - Brolih Lenart (64')
   9:0 5 - Brolih Lenart (75')
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
   Škofja Loka
    7 - Mijić Luka (33')
    11 - Rant Andraž (60')
    10 - Kolenović Edi (74')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Pačnik Nejc
       23 - Zabukovnik Mark
  41'     24 - Agović Elvedin
       7 - Kopitar Žan
  41'     17 - Džafič Alen
       11 - Levec Nejc
  41'     13 - Lekić David
       20 - Kočar Jernej
  45'     18 - Smuk Matevž
       10 - Trdin Gašper
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan