align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 20.05.15
   TEKMA: NOGA Britof - Ivančna Gorica 1:1 (1:1)
   Kraj: Britof pri Kranju - NK Britof    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Langus Luka
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Kolenko Miha
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Iličič Luka
  3  Potočnik Aljaž
  4  Dizdarević Adnan
  5  Anžlovar Luka
  6  Kalar Gašper
  7  Hasanaj Qendrim
  8  Tomić Toni
  9  Košir Urh
  10  Krč Urban (K)
  11  Matijaševič Tjuš
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  4  Preradović Uroš
  5  Klemenčič Dejan
  6  Hočevar Jakob
  7  Peklaj Žan
  8  Kovačič Nik
  10  Dacar Jure
  11  Bebar Šabić Emanuel
  12  Ceroviku Leutrim (V)
  13  Bergoč Mitja (K)
  16  Caserman Rok
  17  Pristov Val
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Milić Nikola
  14  Krsnik Luka
  15  Polanc Denis
  17  Žnidaršič Žiga
  18  Mali Adrijan
  Rezervni igralci
  3  Gramič Tilen
  9  Džafić Amar
  14  Kotar Žiga
   TRENER
   NOGA Britof
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:1 8 - Tomić Toni (40')
   Ivančna Gorica
   0:1 10 - Dacar Jure (16')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    6 - Kalar Gašper (18')
    13 - Milić Nikola (69')
   Ivančna Gorica
    7 - Peklaj Žan (34')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  49'     17 - Žnidaršič Žiga
       11 - Matijaševič Tjuš
  57'     13 - Milić Nikola
       9 - Košir Urh
  75'     15 - Polanc Denis
       7 - Hasanaj Qendrim
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Kotar Žiga
       11 - Bebar Šabić Emanuel
  65'     3 - Gramič Tilen
       7 - Peklaj Žan
  71'     9 - Džafić Amar
       6 - Hočevar Jakob
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan