align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 13.05.15
   TEKMA: Jadran Dekani - Svoboda 0:0 (0:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pirjevec Matej
   1. pomočnik: Pirjevec Andrej
   2. pomočnik: Tabar Tan
   Delegat: Zebec Srečko
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Kompara Manuel
  3  Aničič Žiga
  4  Raičić David
  5  Zugan Edi
  6  Hrvatin Jure
  7  Zonta Tadej
  8  Hadžić Eldin (K)
  9  Klinec Blaž
  10  Žunić Jure
  11  Srebernič Matija
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Memić Mesud
  3  Boldin Žiga
  4  Mandič Luka
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok
  7  Janič Andraž
  8  Peulić Nikola
  9  Šabić Ajdin
  10  Struna Lan (K)
  11  Cimprič Gašper
  Rezervni igralci
  12  Baruca Miha (V)
  13  Rupnik Blaž
  14  Špeh Nik
  15  Kozlovič Enej
  16  Kreslin Timotej
  17  Rebrina Luka
  18  Ščulac Žan
  Rezervni igralci
  13  Jaki Anton
  15  Klinar Aljaž
  16  Vončina Tim
  17  Bečić Denin
   TRENER
   Jadran Dekani
   Svoboda
   STRELCI
   Jadran Dekani
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    8 - Hadžić Eldin (51')
   Svoboda
    6 - Bergant Rok (26')
    7 - Janič Andraž (51')
    10 - Struna Lan (79')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Svoboda
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  54'     14 - Špeh Nik
       11 - Srebernič Matija
  67'     16 - Kreslin Timotej
       9 - Klinec Blaž
  73'     13 - Rupnik Blaž
       7 - Zonta Tadej
  73'     17 - Rebrina Luka
       2 - Kompara Manuel
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Klinar Aljaž
       7 - Janič Andraž
  72'     13 - Jaki Anton
       11 - Cimprič Gašper
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan