align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 13.05.15
   TEKMA: Brda - Arne Tabor 69 2:1 (1:0)
   Kraj: Vipolže - Glavno igrišče    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rudolf Matjaž
   1. pomočnik: Štokelj Primož
   2. pomočnik: Džuzdanović Jasmin
   Delegat: Komel Otmar
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Majcen Petja
  3  Ribič Jaka
  4  Fikfak Kris
  5  Džinović Adnan
  6  Peršolja Matija (K)
  7  Klepac Boštjan
  8  Perše Dani
  9  Topalli Behar
  10  Ribič Matevž
  11  Kastrati Sahit
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Trifunović Luka (V)
  2  Verovšek Urban
  3  Lebar Janez Aleksander
  4  Nared Jan
  5  Matul Luka (K)
  6  Lapuh Urh
  7  Puncer Jean Martin
  8  Kralj Matija
  9  Humar Žan
  10  Olivo Erik
  11  Koritnik Egidij
  Rezervni igralci
  13  Batič Jakob
  14  Gorup Nik
  15  Simčič Leonardo
  Rezervni igralci
  14  Tratnik Klemen
  15  Pibernik Matevž
  16  Lipovec Filip
  17  Ćordić Sinan
  18  Šubic Žiga
   TRENER
   Brda
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Brda
   1:0 7 - Klepac Boštjan (20')
   2:0 8 - Perše Dani (43')
   Arne Tabor 69
   2:1 18 - Šubic Žiga (60')
   OPOMINJANI
   Brda
    5 - Džinović Adnan (51')
   Arne Tabor 69
   IZKLJUČENI
   Brda
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  62'     15 - Simčič Leonardo
       11 - Kastrati Sahit
  63'     14 - Gorup Nik
       8 - Perše Dani
  67'     13 - Batič Jakob
       6 - Peršolja Matija
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Šubic Žiga
       3 - Lebar Janez Aleksander
  63'     17 - Ćordić Sinan
       2 - Verovšek Urban
  74'     14 - Tratnik Klemen
       5 - Matul Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan