align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 13.05.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Šenčur 4:0 (3:0)
   Kraj: Bilje - V Dolinci    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Nadarevič Jaka
   1. pomočnik: Kos Damjan
   2. pomočnik: Lukšič Jan
   Delegat: Bezjak Dušan
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Lilić Marko (V)
  3  Kovačič Nejc
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  10  Terčon Matic
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  17  Perko Franci
  18  Semolič Matevž (K)
  20  Panič Nardin Jakob
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  3  Trobec Žiga
  4  Končan Nejc
  5  Konjar Urban
  6  Krek Luka
  7  Celjer Tilen
  8  Ovnik Žan
  9  Pavlin Nik
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
  Rezervni igralci
  4  Mango Kulot Chris
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  8  Juren Martin
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  Rezervni igralci
  13  Gantar Gašper
  14  Prestor Jan
  15  Vreček Matej
  16  Vehovec Žan
  17  Šmid Klavdij
  18  Boncelj Uroš
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Šenčur
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 17 - Perko Franci (13')
   2:0 9 - Štrukelj Jan (18')
   3:0 11 - Tutuš Branko (26')
   4:0 7 - Žižmond Matej (50')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    20 - Panič Nardin Jakob (47')
    9 - Štrukelj Jan (49')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Šenčur
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  52'     8 - Juren Martin
       7 - Žižmond Matej
  57'     5 - Pečenko Jan
       11 - Tutuš Branko
  64'     14 - Umek Žan
       15 - Puc Aljaž
  68'     4 - Mango Kulot Chris
       10 - Terčon Matic
  72'     16 - Beltram Luka
       20 - Panič Nardin Jakob
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  45'     14 - Prestor Jan
       7 - Celjer Tilen
  58'     13 - Gantar Gašper
       9 - Pavlin Nik
  62'     15 - Vreček Matej
       10 - Žagar Grega
  70'     18 - Boncelj Uroš
       11 - Rakovec Janez
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan