align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 13.05.15
   TEKMA: Slovan - Roltek Dob 3:2 (1:1)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Miličević Ivan
   1. pomočnik: Kranjc Timotej
   2. pomočnik: Šabanagić Denis
   Delegat: Tomšič Jože
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Sernel Klemen
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Kukovec Žan
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Seliman Amar
  10  Ciriković Emil
  11  Puhar Luka
   Roltek Dob
Priimek in ime
  2  Kos Mark
  3  Kreft Filip
  4  Sever Timotej
  6  Vuk Jure
  7  Lončar Nejc (K)
  8  Kos Andraž
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  12  Brzovič Ciglar Taj (V)
  21  Vovk Boštjan
  Rezervni igralci
  12  Glišić Marko
  13  Pintarič Nik
  14  Fatić Denis
  15  Pirc Žiga
  16  Domazet Milan
  17  Gavrič Nik
  18  Bašanović Dino
  Rezervni igralci
  1  Pižmoht Žan (V)
  14  Kerč Tim
  15  Sever Kristjan
  16  Majce Žan Luka
  17  Kolar Klemen
  18  Rastoder Albin
  20  Cerar Jon
   TRENER
   Slovan
   Roltek Dob
   STRELCI
   Slovan
   1:0 6 - Banjanac Blaž (16')
   2:2 7 - Nuhanović Sandi (59')
   3:2 10 - Ciriković Emil (79')
   Roltek Dob
   1:1 10 - Kotnik Luka (28')
   1:2 17 - Kolar Klemen (57')
   OPOMINJANI
   Slovan
    9 - Seliman Amar (39')
   Roltek Dob
    8 - Kos Andraž (38')
    4 - Sever Timotej (52')
    7 - Lončar Nejc (56')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Roltek Dob
    14 - Kerč Tim (79')
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  53'     18 - Bašanović Dino
       8 - Puškar Anel
  56'     16 - Domazet Milan
       9 - Seliman Amar
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Pižmoht Žan
       12 - Brzovič Ciglar Taj
  45'     20 - Cerar Jon
       2 - Kos Mark
  54'     17 - Kolar Klemen
       11 - Sotlar Luka
  70'     14 - Kerč Tim
       10 - Kotnik Luka
  77'     15 - Sever Kristjan
       8 - Kos Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan