align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 17.05.15
   TEKMA: Škofja Loka - Slovan 1:2 (1:2)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Tadić Nenad
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik: Langus Luka
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kožuh Damijan (V)
  2  Stanovnik Lovro
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Debeljak Mitja
  7  Mijić Luka
  8  Dolenc Miha
  9  Cerar Rok
  10  Kolenović Edi
  11  Rant Andraž
  13  Muzaferović Hasan
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Sernel Klemen
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Kukovec Žan
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Domazet Milan
  10  Ciriković Emil
  11  Puhar Luka
  Rezervni igralci
  14  Božnar Nejc
  15  Krajnik Matej
  16  Kožuh Jaka
  Rezervni igralci
  13  Pintarič Nik
  14  Seliman Amar
  15  Pirc Žiga
  16  Gavrič Nik
  17  Bašanović Dino
   TRENER
   Škofja Loka
   Slovan
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:2 4 - Stanonik Tadej (40')
   Slovan
   0:1 10 - Ciriković Emil (8')
   0:2 10 - Ciriković Emil (19')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    7 - Mijić Luka (17')
   Slovan
    11 - Puhar Luka (11')
    17 - Bašanović Dino (31')
    1 - Rakovnik Marcel (33')
    10 - Ciriković Emil (34')
    5 - Kukovec Žan (44')
    4 - Smajić Edvin (50')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
    7 - Mijić Luka (72')
   Slovan
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Krajnik Matej
       8 - Dolenc Miha
  79'     14 - Božnar Nejc
       13 - Muzaferović Hasan
   Slovan
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Seliman Amar
       11 - Puhar Luka
  53'     16 - Gavrič Nik
       8 - Puškar Anel
  79'     13 - Pintarič Nik
       9 - Domazet Milan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan