align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 16.05.15
   TEKMA: Roltek Dob - Birsa&Matavž Bilje 1:2 (0:2)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Murgić Amel
   1. pomočnik: Majhen Matija
   2. pomočnik: Nadarevič Jaka
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Cerar Jon
  4  Kos Mark
  6  Vuk Jure (K)
  7  Kreft Filip
  8  Sever Kristjan
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  17  Kolar Klemen
  21  Vovk Boštjan
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Lilić Marko (V)
  3  Kovačič Nejc
  7  Žižmond Matej
  8  Juren Martin
  10  Terčon Matic
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  17  Perko Franci
  18  Semolič Matevž (K)
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  14  Rastoder Albin
  15  Majce Žan Luka
  Rezervni igralci
  4  Mango Kulot Chris
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  9  Slejko Domen
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
   TRENER
   Roltek Dob
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:2 10 - Kotnik Luka (51')
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 15 - Puc Aljaž (1')
   0:2 20 - Panič Nardin Jakob (20')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    11 - Sotlar Luka (34')
    6 - Vuk Jure (44')
    17 - Kolar Klemen (63')
   Birsa&Matavž Bilje
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  52'     15 - Majce Žan Luka
       8 - Sever Kristjan
  72'     14 - Rastoder Albin
       2 - Cerar Jon
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  53'     5 - Pečenko Jan
       10 - Terčon Matic
  56'     6 - Pušnar Matija
       3 - Kovačič Nejc
  66'     4 - Mango Kulot Chris
       8 - Juren Martin
  72'     14 - Umek Žan
       11 - Tutuš Branko
  77'     16 - Beltram Luka
       7 - Žižmond Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan