align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 16.05.15
   TEKMA: Šenčur - Brda 3:0 (1:0)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bissachi Kole Aleksandar
   1. pomočnik: Pirjevec Andrej
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Končan Nejc
  3  Konjar Urban
  4  Trobec Žiga
  5  Celjer Tilen
  6  Prestor Jan
  7  Vreček Matej
  8  Ovnik Žan
  9  Pavlin Nik
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Gorup Nik
  3  Ribič Jaka
  4  Fikfak Kris
  5  Džinović Adnan
  6  Peršolja Matija
  7  Simčič Leonardo (K)
  8  Perše Dani
  9  Topalli Behar
  10  Ribič Matevž
  11  Klepac Boštjan
  Rezervni igralci
  13  Vehovec Žan
  14  Bezovšek Jaka
  15  Oblak Mišel
  16  Gantar Gašper
  17  Šmid Klavdij
  18  Boncelj Uroš
  20  Krek Luka
  Rezervni igralci
  13  Batič Jakob
  14  Fortunat Andrej
   TRENER
   Šenčur
   Brda
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 3 - Konjar Urban (36')
   2:0 10 - Žagar Grega (57')
   3:0 10 - Žagar Grega (67')
   Brda
   OPOMINJANI
   Šenčur
    18 - Boncelj Uroš (79')
   Brda
    7 - Simčič Leonardo (38')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Brda
    6 - Peršolja Matija (36')
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  23'     16 - Gantar Gašper
       7 - Vreček Matej
  52'     18 - Boncelj Uroš
       9 - Pavlin Nik
  53'     20 - Krek Luka
       6 - Prestor Jan
  61'     13 - Vehovec Žan
       5 - Celjer Tilen
  63'     17 - Šmid Klavdij
       11 - Rakovec Janez
   Brda
  Minuta  Igralec
  1'     14 - Fortunat Andrej
       5 - Džinović Adnan
  61'     13 - Batič Jakob
       9 - Topalli Behar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan