align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 17.05.15
   TEKMA: Svoboda - Rudar Trbovlje 4:0 (1:0)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Nadarevič Jaka
   2. pomočnik: Klančar Jaka
   Delegat: Sedić Suad
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Memić Mesud
  3  Boldin Žiga
  4  Mandič Luka
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok
  7  Struna Lan (K)
  8  Peulić Nikola
  9  Bečić Denin
  10  Vončina Tim
  11  Cimprič Gašper
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Gorenc Jan
  3  Navratil Juš
  4  Zaletel Žan
  5  Lipovšek Žan (K)
  6  Krajnc Dominik
  7  Kunič Domen
  8  Frančič Adrijan
  9  Sokler Ester
  10  Sajovic Maj
  11  Rutar Aleks
  Rezervni igralci
  13  Jaki Anton
  14  Klinar Aljaž
  15  Čauševič Selvedin
  16  Janič Andraž
  17  Šabić Ajdin
  18  Miklavc Jure
  Rezervni igralci
  14  Mešić Maid
   TRENER
   Svoboda
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 7 - Struna Lan (7')
   2:0 17 - Šabić Ajdin (50')
   3:0 17 - Šabić Ajdin (75')
   4:0 2 - Memić Mesud (78')
   Rudar Trbovlje
   OPOMINJANI
   Svoboda
    4 - Mandič Luka (19')
    9 - Bečić Denin (27')
   Rudar Trbovlje
    11 - Rutar Aleks (49')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Janič Andraž
       10 - Vončina Tim
  41'     17 - Šabić Ajdin
       8 - Peulić Nikola
  58'     15 - Čauševič Selvedin
       11 - Cimprič Gašper
  65'     13 - Jaki Anton
       4 - Mandič Luka
  65'     18 - Miklavc Jure
       9 - Bečić Denin
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Mešić Maid
       8 - Frančič Adrijan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan