align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 17.05.15
   TEKMA: Jesenice-Bled - NOGA Britof 2:4 (1:1)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Markovič Domen
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Tumo Tibor
   Delegat: Mrdjenovič Drago
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  4  Kramar Mark
  6  Tubić Adis
  8  Jovanović David (K)
  11  Bajrić Jasmin
  12  Merdanović Dino (V)
  14  Durmišević Vernes
  17  Benkovič Jon
  20  Tadić Stefan
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Iličič Luka
  3  Potočnik Aljaž
  4  Dizdarević Adnan
  5  Krsnik Luka
  6  Kalar Gašper
  7  Hasanaj Qendrim
  8  Tomić Toni
  9  Eržen Vid
  10  Krč Urban (K)
  11  Milić Nikola
  Rezervni igralci
  9  Kadirić Adnan
  10  Omanović Enis
  62  Krupić Amar
  Rezervni igralci
  12  Banič Luka (V)
  13  Anžlovar Luka
  14  Košir Urh
  15  Matijaševič Tjuš
  17  Polanc Denis
   TRENER
   Jesenice-Bled
   NOGA Britof
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:0 27 - Bohinec Sebastjan (11')
   2:1 27 - Bohinec Sebastjan (55')
   NOGA Britof
   1:1 10 - Krč Urban (14')
   2:2 14 - Košir Urh (57')
   2:3 14 - Košir Urh (60')
   2:4 15 - Matijaševič Tjuš (69')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    14 - Durmišević Vernes (68')
   NOGA Britof
    5 - Krsnik Luka (68')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
    14 - Durmišević Vernes (80')
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  49'     10 - Omanović Enis
       20 - Tadić Stefan
  68'     9 - Kadirić Adnan
       24 - Perviz Ajdin
  72'     62 - Krupić Amar
       4 - Kramar Mark
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  48'     14 - Košir Urh
       11 - Milić Nikola
  59'     15 - Matijaševič Tjuš
       9 - Eržen Vid
  70'     17 - Polanc Denis
       7 - Hasanaj Qendrim
  78'     13 - Anžlovar Luka
       5 - Krsnik Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan