align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 17.05.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Kalcer Radomlje 2:3 (2:3)
   Kraj: Ivančna Gorica - glavno igrišče    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Žagar Jure
   1. pomočnik: Zidar Blaž
   2. pomočnik: Sojer Rok
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  3  Kovačič Nik
  4  Preradović Uroš
  5  Klemenčič Dejan
  8  Lavriha Žan Luka
  10  Dacar Jure
  13  Bergoč Mitja (K)
  14  Bebar Šabić Emanuel
  16  Caserman Rok
  17  Pristov Val
  18  Hočevar Jakob
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Klarič Enej
  5  Brolih Lenart
  7  Kopitar Žan
  8  Zupan Rok
  10  Trdin Gašper (K)
  11  Levec Nejc
  19  Hribar Matevž
  20  Kočar Jernej
  21  Kovačevič Kristjan
  24  Agović Elvedin
  46  Urbanija Žan Tone (V)
  Rezervni igralci
  2  Gramič Tilen
  6  Zaletelj Luka
  7  Peklaj Žan
  9  Džafić Amar
  15  Kotar Žiga
  Rezervni igralci
  13  Lekić David
  15  Zabukovnik Mark
  16  Lozančič Toni
  17  Džafič Alen
  18  Smuk Matevž
  99  Cerar Lenart (V)
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 18 - Hočevar Jakob (7')
   2:0 3 - Kovačič Nik (11') 11m
   Kalcer Radomlje
   2:1 7 - Kopitar Žan (14')
   2:2 24 - Agović Elvedin (18')
   2:3 7 - Kopitar Žan (36')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    8 - Lavriha Žan Luka (38')
    4 - Preradović Uroš (53')
   Kalcer Radomlje
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
    8 - Lavriha Žan Luka (80')
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Zaletelj Luka
       14 - Bebar Šabić Emanuel
  69'     15 - Kotar Žiga
       18 - Hočevar Jakob
  78'     2 - Gramič Tilen
       3 - Kovačič Nik
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Zabukovnik Mark
       8 - Zupan Rok
  48'     18 - Smuk Matevž
       20 - Kočar Jernej
  61'     13 - Lekić David
       11 - Levec Nejc
  65'     16 - Lozančič Toni
       24 - Agović Elvedin
  69'     17 - Džafič Alen
       7 - Kopitar Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan