align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 25. krog 24.05.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Škofja Loka 17:0 (7:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bojić Nikola
   1. pomočnik: Bukovec Janko
   2. pomočnik: Debevec Gašper
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  3  Kovačič Nik
  4  Preradović Uroš
  7  Peklaj Žan
  8  Lavriha Žan Luka
  10  Dacar Jure
  12  Ceroviku Leutrim (V)
  14  Bergoč Mitja (K)
  15  Hočevar Jakob
  16  Caserman Rok
  17  Pristov Val
  18  Klemenčič Dejan
   Škofja Loka
Priimek in ime
  4  Božnar Nejc
  7  Rozman Andraž
  8  Dolenc Miha
  9  Durmić Amel
  10  Kolenović Edi (K)
  11  Rant Andraž
  12  Krajnik Matej (V)
  16  Stanovnik Lovro
  18  Muzaferović Hasan
  Rezervni igralci
  5  Kotar Žiga
  6  Džafić Amar
  9  Gantar Martin
  11  Bebar Šabić Emanuel
  Rezervni igralci
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Škofja Loka
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 14 - Bergoč Mitja (5')
   2:0 14 - Bergoč Mitja (13')
   3:0 7 - Peklaj Žan (27')
   4:0 15 - Hočevar Jakob (28')
   5:0 14 - Bergoč Mitja (29')
   6:0 16 - Stanovnik Lovro (35') AG
   7:0 3 - Kovačič Nik (39')
   8:0 16 - Stanovnik Lovro (42') AG
   9:0 10 - Dacar Jure (44')
   10:0 5 - Kotar Žiga (50')
   11:0 9 - Gantar Martin (58')
   12:0 6 - Džafić Amar (61')
   13:0 11 - Bebar Šabić Emanuel (63')
   14:0 9 - Gantar Martin (71')
   15:0 14 - Bergoč Mitja (74')
   16:0 3 - Kovačič Nik (76')
   17:0 6 - Džafić Amar (77')
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Kotar Žiga
       7 - Peklaj Žan
  46'     11 - Bebar Šabić Emanuel
       15 - Hočevar Jakob
  46'     6 - Džafić Amar
       16 - Caserman Rok
  46'     9 - Gantar Martin
       8 - Lavriha Žan Luka
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan