align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 25. krog 22.05.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Jesenice-Bled 4:0 (3:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Hamulič Damir
   1. pomočnik: Štorga Emilijan
   2. pomočnik: Nadarevič Jaka
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Jerman Žan Luka (V)
  2  Klarič Enej
  5  Brolih Lenart
  6  Pačnik Nejc
  7  Kopitar Žan
  8  Zupan Rok
  10  Trdin Gašper (K)
  13  Lekić David
  19  Hribar Matevž
  21  Kovačevič Kristjan
  24  Agović Elvedin
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  6  Razinger Nik
  8  Omanović Enis
  12  Merdanović Dino (V)
  14  Kadirić Adnan
  17  Benkovič Jon
  19  Tubić Adis
  20  Tadić Stefan
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin (K)
  27  Bohinec Sebastjan
  62  Krupić Amar
  Rezervni igralci
  11  Levec Nejc
  15  Zabukovnik Mark
  16  Lozančič Toni
  17  Džafič Alen
  18  Smuk Matevž
  20  Kočar Jernej
  46  Urbanija Žan Tone (V)
  Rezervni igralci
  23  Vranješ Kristijan
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 7 - Kopitar Žan (13')
   2:0 7 - Kopitar Žan (15')
   3:0 10 - Trdin Gašper (27')
   4:0 19 - Hribar Matevž (46')
   Jesenice-Bled
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
   Jesenice-Bled
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Zabukovnik Mark
       24 - Agović Elvedin
  56'     20 - Kočar Jernej
       13 - Lekić David
  59'     16 - Lozančič Toni
       10 - Trdin Gašper
  62'     18 - Smuk Matevž
       7 - Kopitar Žan
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan