align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 25. krog 23.05.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Slovan 3:0 (2:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Pirjevec Matej
   1. pomočnik: Knafelc Žiga
   2. pomočnik: Bissachi Kole Aleksandar
   Delegat: Sulič Tomaž
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Lilić Marko (V)
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  10  Terčon Matic
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž (K)
  17  Perko Franci
  20  Panič Nardin Jakob
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Gavrič Nik
  3  Ćoralić Denis
  4  Sernel Klemen
  5  Kukovec Žan
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi (K)
  8  Puškar Anel
  9  Domazet Milan
  10  Pintarič Nik
  11  Fatić Denis
  Rezervni igralci
  3  Kovačič Nejc
  8  Juren Martin
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  18  Slejko Domen
  19  Mango Kulot Chris
  Rezervni igralci
  13  Fink Dino
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Slovan
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 15 - Puc Aljaž (9')
   2:0 9 - Štrukelj Jan (17')
   3:0 13 - Marc Roman (43')
   Slovan
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    13 - Marc Roman (37')
   Slovan
    6 - Banjanac Blaž (29')
    9 - Domazet Milan (48')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Slovan
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  56'     19 - Mango Kulot Chris
       13 - Marc Roman
  57'     8 - Juren Martin
       7 - Žižmond Matej
  61'     14 - Umek Žan
       15 - Puc Aljaž
  65'     16 - Beltram Luka
       5 - Pečenko Jan
  71'     18 - Slejko Domen
       9 - Štrukelj Jan
   Slovan
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan