align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 26. krog 31.05.15
   TEKMA: Brda - Slovan 3:2 (1:2)
   Kraj: Nova Gorica - Športni park - umetna trava    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Džuzdanović Jasmin
   1. pomočnik: Rudolf Matjaž
   2. pomočnik: Sedej Miha
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Ribič Jaka
  3  Gorup Nik
  4  Fikfak Kris
  5  Džinović Adnan
  6  Peršolja Matija (K)
  7  Perše Dani
  8  Topalli Behar
  9  Kastrati Sahit
  10  Ribič Matevž
  11  Klepac Boštjan
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Gavrič Nik
  3  Bašanović Dino
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Kukovec Žan
  6  Ćoralić Denis
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Domazet Milan
  10  Sernel Klemen
  11  Puhar Luka
  Rezervni igralci
  13  Majcen Petja
  14  Batič Jakob
  15  Fortunat Andrej
  16  Lasič Tavčar Blaž
  Rezervni igralci
  13  Pintarič Nik
   TRENER
   Brda
   Slovan
   STRELCI
   Brda
   1:1 5 - Džinović Adnan (30')
   2:2 11 - Klepac Boštjan (64')
   3:2 9 - Kastrati Sahit (74')
   Slovan
   0:1 10 - Sernel Klemen (5')
   1:2 8 - Puškar Anel (33')
   OPOMINJANI
   Brda
    4 - Fikfak Kris (19')
   Slovan
    3 - Bašanović Dino (61')
   IZKLJUČENI
   Brda
    5 - Džinović Adnan (35')
   Slovan
    4 - Smajić Edvin (35')
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  49'     16 - Lasič Tavčar Blaž
       8 - Topalli Behar
  49'     15 - Fortunat Andrej
       6 - Peršolja Matija
  67'     13 - Majcen Petja
       3 - Gorup Nik
  67'     14 - Batič Jakob
       7 - Perše Dani
   Slovan
  Minuta  Igralec
  52'     13 - Pintarič Nik
       9 - Domazet Milan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan