align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 26. krog 31.05.15
   TEKMA: Roltek Dob - Jadran Dekani 5:2 (2:1)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Pavlovič Sandi
   1. pomočnik: Babić Jugoslav
   2. pomočnik: Miličević Ivan
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Pižmoht Žan (V)
  2  Majce Žan Luka
  3  Kreft Filip
  4  Cerar Jon
  6  Vuk Jure
  7  Lončar Nejc (K)
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Kos Andraž
  21  Vovk Boštjan
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Rebrina Luka
  3  Kozlovič Enej
  4  Zugan Edi
  5  Raičić David
  6  Hrvatin Jure
  7  Ščulac Žan
  8  Hadžić Eldin
  9  Klinec Blaž
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Žunić Jure
  Rezervni igralci
  12  Brzovič Ciglar Taj (V)
  15  Svetlin Vid
  16  Sever Timotej
  17  Kolar Klemen
  Rezervni igralci
  14  Rupnik Blaž
  15  Špeh Nik
  16  Zonta Tadej
  17  Srebernič Matija
   TRENER
   Roltek Dob
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 8 - Kerč Tim (33')
   2:1 9 - Avbelj Aljaž (36')
   3:1 11 - Kos Andraž (42')
   4:2 11 - Kos Andraž (62')
   5:2 17 - Kolar Klemen (70')
   Jadran Dekani
   0:1 11 - Žunić Jure (17')
   3:2 4 - Cerar Jon (56') AG
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    1 - Pižmoht Žan (31')
    11 - Kos Andraž (31')
    6 - Vuk Jure (31')
   Jadran Dekani
    3 - Kozlovič Enej (38')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  45'     17 - Kolar Klemen
       10 - Kotnik Luka
  55'     12 - Brzovič Ciglar Taj
       1 - Pižmoht Žan
  59'     16 - Sever Timotej
       2 - Majce Žan Luka
  63'     15 - Svetlin Vid
       3 - Kreft Filip
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Srebernič Matija
       9 - Klinec Blaž
  41'     16 - Zonta Tadej
       7 - Ščulac Žan
  45'     14 - Rupnik Blaž
       4 - Zugan Edi
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan