align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 26. krog 31.05.15
   TEKMA: Arne Tabor 69 - NOGA Britof 0:6 (0:2)
   Kraj: Lubljana Brod - Maksov gaj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Pirjevec Matej
   1. pomočnik: Pirjevec Andrej
   2. pomočnik: Bissachi Kole Aleksandar
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Trifunović Luka (V)
  2  Verovšek Urban
  3  Matul Luka (K)
  4  Lapuh Urh
  5  Tratnik Klemen
  6  Koritnik Egidij
  7  Šubic Žiga
  8  Kralj Matija
  9  Humar Žan
  10  Olivo Erik
  11  Puncer Jean Martin
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Anžlovar Luka
  4  Iličič Luka
  5  Krsnik Luka
  6  Kalar Gašper
  7  Hasanaj Qendrim
  8  Tomić Toni
  9  Žnidaršič Žiga
  10  Krč Urban (K)
  11  Košir Urh
  17  Potočnik Aljaž
  Rezervni igralci
  13  Groznik Žiga
  14  Pibernik Matevž
  15  Nared Jan
  16  Ćordić Sinan
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Mali Adrijan
  14  Polanc Denis
  15  Matijaševič Tjuš
   TRENER
   Arne Tabor 69
   NOGA Britof
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   NOGA Britof
   0:1 8 - Tomić Toni (9') 11m
   0:2 10 - Krč Urban (38')
   0:3 10 - Krč Urban (58')
   0:4 10 - Krč Urban (62')
   0:5 15 - Matijaševič Tjuš (70')
   0:6 10 - Krč Urban (79')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
   NOGA Britof
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Ćordić Sinan
       8 - Kralj Matija
  46'     15 - Nared Jan
       3 - Matul Luka
  56'     14 - Pibernik Matevž
       10 - Olivo Erik
  56'     13 - Groznik Žiga
       5 - Tratnik Klemen
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  47'     14 - Polanc Denis
       5 - Krsnik Luka
  51'     12 - Ažman Aljoša
       1 - Banič Luka
  51'     13 - Mali Adrijan
       2 - Anžlovar Luka
  51'     15 - Matijaševič Tjuš
       9 - Žnidaršič Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan