align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 26. krog 31.05.15
   TEKMA: Svoboda - Kalcer Radomlje 0:2 (0:1)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jazbec Žan
   1. pomočnik: Kos Damjan
   2. pomočnik: Momčilović Dragan
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Žnidaršič Bor (V)
  2  Perc Tim
  3  Boldin Žiga
  4  Mutič Mark
  6  Bergant Rok
  7  Struna Lan (K)
  8  Peulić Nikola
  9  Bečić Denin
  10  Miklavc Jure
  11  Cimprič Gašper
  17  Šabić Ajdin
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Klarič Enej
  5  Brolih Lenart
  6  Pačnik Nejc
  7  Kopitar Žan
  8  Zupan Rok
  10  Trdin Gašper (K)
  11  Levec Nejc
  19  Hribar Matevž
  20  Kočar Jernej
  21  Kovačevič Kristjan
  99  Cerar Lenart (V)
  Rezervni igralci
  5  Vončina Tim
  13  Jaki Anton
  14  Perc Jon
  15  Klinar Aljaž
  19  Janič Andraž
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  13  Lekić David
  16  Lozančič Toni
  18  Smuk Matevž
  24  Agović Elvedin
   TRENER
   Svoboda
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Svoboda
   Kalcer Radomlje
   0:1 10 - Trdin Gašper (27')
   0:2 19 - Hribar Matevž (64')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    2 - Perc Tim (26')
    8 - Peulić Nikola (52')
   Kalcer Radomlje
    21 - Kovačevič Kristjan (43')
    5 - Brolih Lenart (44')
    19 - Hribar Matevž (53')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  48'     19 - Janič Andraž
       9 - Bečić Denin
  54'     5 - Vončina Tim
       8 - Peulić Nikola
  56'     13 - Jaki Anton
       11 - Cimprič Gašper
  67'     15 - Klinar Aljaž
       10 - Miklavc Jure
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  56'     18 - Smuk Matevž
       20 - Kočar Jernej
  79'     13 - Lekić David
       21 - Kovačevič Kristjan
  79'     16 - Lozančič Toni
       7 - Kopitar Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan