align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 26. krog 31.05.15
   TEKMA: Jesenice-Bled - Ivančna Gorica 3:1 (2:1)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kolenko Miha
   1. pomočnik: Krstić Dejan
   2. pomočnik: Jerič Anže
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Džafić Belmin (V)
  7  Benkovič Jon
  8  Jovanović David (K)
  10  Omanović Enis
  11  Bajrić Jasmin
  13  Sodja Urban
  14  Durmišević Vernes
  15  Tadić Stefan
  18  Kramar Mark
  19  Tubić Adis
  25  Bohinec Sebastjan
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  4  Preradović Uroš
  6  Kovačič Nik
  7  Hočevar Jakob
  8  Lavriha Žan Luka
  10  Dacar Jure
  11  Bebar Šabić Emanuel
  14  Bergoč Mitja (K)
  16  Caserman Rok
  17  Pristov Val
  18  Klemenčič Dejan
  Rezervni igralci
  5  Krupić Amar
  17  Merdanović Dino
  22  Talić Armin
  24  Perviz Ajdin
  Rezervni igralci
  3  Gramič Tilen
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:0 25 - Bohinec Sebastjan (8')
   2:1 11 - Bajrić Jasmin (32')
   3:1 14 - Durmišević Vernes (47')
   Ivančna Gorica
   1:1 8 - Lavriha Žan Luka (12')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    1 - Džafić Belmin (37')
    25 - Bohinec Sebastjan (65')
    7 - Benkovič Jon (66')
   Ivančna Gorica
    18 - Klemenčič Dejan (54')
    16 - Caserman Rok (66')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  54'     24 - Perviz Ajdin
       10 - Omanović Enis
  61'     22 - Talić Armin
       15 - Tadić Stefan
  73'     17 - Merdanović Dino
       18 - Kramar Mark
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  48'     3 - Gramič Tilen
       11 - Bebar Šabić Emanuel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan