align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 1. krog 31.08.14
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Žiri 5:2 (3:2)
   Kraj: Visoko - Športni park Rapa    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolenko Miha
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  0  Krč Nejc (V)
  2  Jagodic Primož
  3  Primožič Žiga
  4  Rozman Aleksander
  5  Pernuš Jure
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Jagodic Ambrož
  10  Vreček Bor (K)
  11  Burgar Benjamin
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  6  Dolenc Tine
  7  Cigale Urban
  8  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  13  Kristan Maj
  Rezervni igralci
  12  Rakovič Jan
  13  Krč Matija
  14  Šunkar Jan
  15  Koželj Žan
  16  Blaznik Nejc
  17  Dominko Jure
  Rezervni igralci
  11  Pustavrh Tadej
  15  Perić Dejan
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Žiri
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1:0 10 - Vreček Bor (12')
   2:1 8 - Zorman Maks David (26') 11m
   3:2 10 - Vreček Bor (43')
   4:2 6 - Seljak Žan (68')
   5:2 11 - Burgar Benjamin (70')
   Žiri
   1:1 9 - Mlakar Nace (17')
   2:2 9 - Mlakar Nace (27')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    13 - Krč Matija (50')
    4 - Rozman Aleksander (70')
    15 - Koželj Žan (85')
   Žiri
    8 - Krolnik Jaka Bric (52')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Žiri
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Krč Matija
       5 - Pernuš Jure
  60'     15 - Koželj Žan
       9 - Jagodic Ambrož
  60'     17 - Dominko Jure
       2 - Jagodic Primož
  85'     16 - Blaznik Nejc
       11 - Burgar Benjamin
  86'     14 - Šunkar Jan
       8 - Zorman Maks David
   Žiri
  Minuta  Igralec
  70'     11 - Pustavrh Tadej
       10 - Potočnik Anže
  82'     15 - Perić Dejan
       5 - Kopač Jaka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan