align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 1. krog 31.08.14
   TEKMA: Šenčur B - Šobec Lesce 0:5 (0:3)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Renko David
   1. pomočnik: Slemc Tilen
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur B
Priimek in ime
  6  Pavlin Nik
  9  Boncelj Uroš
  12  Kirov Kire (V)
  13  Rakovec Nik (K)
  14  Rozman Tadej
  15  Vreček Matej
  16  Ferlan Rok
  17  Kolar Tim
  18  Bohinc Jan
  20  Bobnar David
  30  Vehovec Žan
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Kajdiž Jaka
  3  Bevc Domen
  4  Bertoncelj Matic
  5  Grilc Marko (K)
  6  Amidžić Maid
  7  Zima David
  8  Ploh Rok
  9  Dacar Urban
  10  Rozman Miha
  11  Amidžić Adis
  Rezervni igralci
  3  Šmid Klavdij
  8  Strašek Rok
  11  Hadžirić Anis
  26  Vrtač Tim
  Rezervni igralci
  13  Mohorič Tilen
  14  Habjan Lovro
  15  Lavtar Matevž
  16  Bešić Mario
  17  Mlakar Rok
   TRENER
   Šenčur B
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Šenčur B
   Šobec Lesce
   0:1 11 - Amidžić Adis (11')
   0:2 11 - Amidžić Adis (31')
   0:3 11 - Amidžić Adis (40')
   0:4 10 - Rozman Miha (58')
   0:5 16 - Bešić Mario (84')
   OPOMINJANI
   Šenčur B
    18 - Bohinc Jan (51')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Šenčur B
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Hadžirić Anis
       15 - Vreček Matej
  46'     8 - Strašek Rok
       14 - Rozman Tadej
  46'     26 - Vrtač Tim
       17 - Kolar Tim
  64'     3 - Šmid Klavdij
       9 - Boncelj Uroš
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  52'     15 - Lavtar Matevž
       2 - Kajdiž Jaka
  52'     16 - Bešić Mario
       9 - Dacar Urban
  52'     17 - Mlakar Rok
       7 - Zima David
  69'     14 - Habjan Lovro
       6 - Amidžić Maid
  75'     13 - Mohorič Tilen
       11 - Amidžić Adis
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan