align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 2. krog 07.09.14
   TEKMA: Žiri - Šobec Lesce 2:0 (0:0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje    Gledalcev: 140
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Markovič Domen
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  6  Dolenc Tine
  8  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  11  Mrovlje Denis
  17  Eržen Nace
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Amidžić Maid
  3  Habjan Lovro
  4  Bertoncelj Matic
  5  Grilc Marko (K)
  6  Bevc Domen
  7  Zima David
  8  Ploh Rok
  9  Dacar Urban
  10  Rozman Miha
  11  Amidžić Adis
  Rezervni igralci
  7  Cigale Urban
  13  Pustavrh Tadej
  14  Frlic Miha
  15  Demšar Klemen
  16  Oblak Jaka
  18  Perić Dejan
  Rezervni igralci
  13  Mlakar Rok
  14  Poklukar Matevž
  15  Lavtar Matevž
  16  Bešić Mario
   TRENER
   Žiri
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Žiri
   1:0 8 - Krolnik Jaka Bric (53')
   2:0 17 - Eržen Nace (88')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Žiri
    6 - Dolenc Tine (75')
   Šobec Lesce
    4 - Bertoncelj Matic (30')
    3 - Habjan Lovro (45')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Šobec Lesce
    3 - Habjan Lovro (85')
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Demšar Klemen
       5 - Kopač Jaka
  84'     7 - Cigale Urban
       8 - Krolnik Jaka Bric
  87'     14 - Frlic Miha
       17 - Eržen Nace
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  31'     16 - Bešić Mario
       9 - Dacar Urban
  60'     15 - Lavtar Matevž
       2 - Amidžić Maid
  73'     14 - Poklukar Matevž
       6 - Bevc Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan