align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 2. krog 07.09.14
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Zarica Kranj 3:0 (2:0)
   Kraj: Visoko - Športni park Rapa    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Kolenko Miha
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  0  Rakovič Jan (V)
  2  Dominko Jure
  3  Rozman Aleksander
  4  Primožič Žiga
  5  Brce Jon
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Jagodic Ambrož
  10  Vreček Bor (K)
  11  Burgar Benjamin
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  2  Teran Luka
  5  Konjar David
  6  Vidic Nino
  7  Pirc Aljaž
  8  Škafar Aljaž (K)
  9  Kuqi Granit
  10  Peternelj Tadej
  11  Borenović Aleksander
  15  Kremenović Aleksander
  16  Gubanc Gašper
  Rezervni igralci
  12  Krč Nejc
  13  Krč Matija
  14  Pernuš Jure
  15  Jagodic Primož
  16  Šunkar Jan
  17  Koželj Žan
  18  Blaznik Nejc
  Rezervni igralci
  3  Erjavec Tim
  4  Bolić Dean
  13  Kliček Gašper
  14  Grbić Alen
  17  Šabani Agan
  18  Horvat Kostja
  19  Pavlovčič Andrej
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1:0 4 - Primožič Žiga (37')
   2:0 10 - Vreček Bor (43')
   3:0 10 - Vreček Bor (76')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    6 - Seljak Žan (63')
   Zarica Kranj
    7 - Pirc Aljaž (40')
    5 - Konjar David (41')
    8 - Škafar Aljaž (63')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Zarica Kranj
    8 - Škafar Aljaž (72')
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  65'     13 - Krč Matija
       2 - Dominko Jure
  69'     17 - Koželj Žan
       11 - Burgar Benjamin
  69'     15 - Jagodic Primož
       4 - Primožič Žiga
  77'     14 - Pernuš Jure
       9 - Jagodic Ambrož
  83'     16 - Šunkar Jan
       5 - Brce Jon
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  45'     13 - Kliček Gašper
       10 - Peternelj Tadej
  45'     4 - Bolić Dean
       16 - Gubanc Gašper
  54'     17 - Šabani Agan
       11 - Borenović Aleksander
  67'     19 - Pavlovčič Andrej
       15 - Kremenović Aleksander
  77'     18 - Horvat Kostja
       6 - Vidic Nino
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan