align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 3. krog 14.09.14
   TEKMA: Šobec Lesce - Zarica Kranj 3:1 (2:0)
   Kraj: Lesce - Na Žagi    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šivic Borut
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Renko David
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Bevc Domen
  4  Bertoncelj Matic
  5  Grilc Marko (K)
  6  Amidžić Maid
  7  Zima David
  8  Ploh Rok
  9  Dacar Urban
  10  Rozman Miha
  11  Amidžić Adis
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  2  Nadarević Denis
  5  Konjar David (K)
  6  Vidic Nino
  7  Pirc Aljaž
  8  Bolić Dean
  9  Kuqi Granit
  11  Horvat Kostja
  13  Kliček Gašper
  15  Kremenović Aleksander
  17  Černoša Žiga
  Rezervni igralci
  13  Mlakar Rok
  14  Varmaz Benjamin
  15  Poklukar Matevž
  16  Bešić Mario
  Rezervni igralci
  3  Erjavec Tim
  10  Borenović Aleksander
  14  Teran Luka
  16  Gubanc Gašper
  18  Pavlovčič Andrej
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1:0 11 - Amidžić Adis (15')
   2:0 9 - Dacar Urban (21')
   3:0 8 - Ploh Rok (53') 11m
   Zarica Kranj
   3:1 8 - Bolić Dean (78')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    4 - Bertoncelj Matic (36')
    14 - Varmaz Benjamin (90')
   Zarica Kranj
    10 - Borenović Aleksander (9')
    1 - Podlogar Mark (56')
    15 - Kremenović Aleksander (85')
    3 - Erjavec Tim (90')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Varmaz Benjamin
       9 - Dacar Urban
  65'     13 - Mlakar Rok
       7 - Zima David
  70'     16 - Bešić Mario
       11 - Amidžić Adis
  82'     15 - Poklukar Matevž
       4 - Bertoncelj Matic
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  28'     14 - Teran Luka
       2 - Nadarević Denis
  47'     16 - Gubanc Gašper
       13 - Kliček Gašper
  47'     10 - Borenović Aleksander
       17 - Černoša Žiga
  50'     18 - Pavlovčič Andrej
       7 - Pirc Aljaž
  59'     3 - Erjavec Tim
       11 - Horvat Kostja
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan