align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 3. krog 16.09.14
   TEKMA: Šenčur B - Žiri 0:3 (0:2)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Markovič Domen
   1. pomočnik: Slemc Tilen
   2. pomočnik: Jelovčan Tadej
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Vreček Matej
  5  Rakovec Nik (K)
  6  Lipar Jan
  9  Boncelj Uroš
  10  Hadžirić Anis
  11  Vrtač Tim
  17  Bohinc Jan
  18  Oblak Mišel
  20  Šmid Klavdij
  23  Pavlin Nik
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  6  Dolenc Tine
  8  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  15  Mrovlje Denis
  17  Eržen Nace
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  13  Apostolovski Črt
  14  Kolar Tim
  15  Rozman Tadej
  16  Bezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  7  Demšar Klemen
  13  Pustavrh Tadej
  14  Frlic Miha
  16  Oblak Jaka
  18  Kristan Maj
   TRENER
   Šenčur B
   Žiri
   STRELCI
   Šenčur B
   Žiri
   0:1 5 - Kopač Jaka (25')
   0:2 8 - Krolnik Jaka Bric (37')
   0:3 17 - Eržen Nace (87')
   OPOMINJANI
   Šenčur B
    18 - Oblak Mišel (23')
    17 - Bohinc Jan (80')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Šenčur B
    18 - Oblak Mišel (94')
   Žiri
   MENJAVE
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  56'     12 - Kirov Kire
       1 - Oselj Žiga
  56'     13 - Apostolovski Črt
       2 - Vreček Matej
  56'     15 - Rozman Tadej
       9 - Boncelj Uroš
  56'     16 - Bezovšek Jaka
       20 - Šmid Klavdij
  62'     14 - Kolar Tim
       23 - Pavlin Nik
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Oblak Jaka
       6 - Dolenc Tine
  56'     7 - Demšar Klemen
       10 - Potočnik Anže
  66'     18 - Kristan Maj
       5 - Kopač Jaka
  75'     13 - Pustavrh Tadej
       8 - Krolnik Jaka Bric
  79'     14 - Frlic Miha
       2 - Oblak Jošt
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan