align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 4. krog 20.09.14
   TEKMA: Zarica Kranj - Šenčur B 0:1 (0:0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolenko Miha
   1. pomočnik: Lah Kristian
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  2  Teran Luka
  4  Škafar Aljaž (K)
  5  Kuqi Granit
  8  Bolić Dean
  9  Pavlovčič Andrej
  10  Peternelj Tadej
  11  Horvat Kostja
  15  Kremenović Aleksander
  16  Gubanc Gašper
  18  Konjar David
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Kirov Kire (V)
  2  Vrtač Tim
  5  Šmid Klavdij
  6  Lipar Jan
  13  Pavlin Nik
  14  Boncelj Uroš
  15  Bezovšek Jaka
  16  Vreček Matej
  17  Trobec Žiga
  20  Kolar Tim
  23  Bohinc Jan (K)
  Rezervni igralci
  3  Erjavec Tim
  6  Kliček Gašper
  7  Borenović Aleksander
  12  Nadarević Denis (V)
  13  Klavžar Tilen
  14  Grbić Alen
  17  Černoša Žiga
  Rezervni igralci
  9  Apostolovski Črt
  10  Hadžirić Anis
  12  Oselj Žiga (V)
  18  Rozman Tadej
  22  Vehovec Žan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Šenčur B
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Šenčur B
   0:1 2 - Vrtač Tim (82')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    0 - Konjar David (57')
    17 - Černoša Žiga (90')
   Šenčur B
    13 - Pavlin Nik (20')
    2 - Vrtač Tim (75')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šenčur B
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  39'     17 - Černoša Žiga
       11 - Horvat Kostja
  46'     12 - Nadarević Denis
       1 - Podlogar Mark
  51'     7 - Borenović Aleksander
       16 - Gubanc Gašper
  54'     3 - Erjavec Tim
       15 - Kremenović Aleksander
  63'     6 - Kliček Gašper
       10 - Peternelj Tadej
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Oselj Žiga
       1 - Kirov Kire
  46'     10 - Hadžirić Anis
       15 - Bezovšek Jaka
  46'     9 - Apostolovski Črt
       14 - Boncelj Uroš
  57'     22 - Vehovec Žan
       16 - Vreček Matej
  66'     18 - Rozman Tadej
       13 - Pavlin Nik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan