align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 4. krog 21.09.14
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Šobec Lesce 1:0 (0:0)
   Kraj: Visoko - Športni park Rapa    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Bavrlić Dejan
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  0  Rakovič Jan (V)
  2  Dominko Jure
  3  Rozman Aleksander
  4  Primožič Žiga
  5  Brce Jon
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Jagodic Ambrož
  10  Vreček Bor (K)
  11  Burgar Benjamin
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Bevc Domen
  4  Bertoncelj Matic
  5  Grilc Marko (K)
  6  Amidžić Maid
  7  Zima David
  8  Ploh Rok
  9  Dacar Urban
  10  Rozman Miha
  11  Amidžić Adis
  Rezervni igralci
  12  Krč Nejc (V)
  13  Jagodic Primož
  14  Blaznik Nejc
  15  Krč Matija
  16  Koželj Žan
  17  Krišelj Andraž
  18  Pernuš Jure
  Rezervni igralci
  13  Mlakar Rok
  14  Varmaz Benjamin
  15  Poklukar Matevž
  16  Bešić Mario
  17  Habjan Lovro
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1:0 11 - Burgar Benjamin (74')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    15 - Krč Matija (51')
    10 - Vreček Bor (70')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Krč Matija
       9 - Jagodic Ambrož
  70'     13 - Jagodic Primož
       2 - Dominko Jure
  85'     14 - Blaznik Nejc
       10 - Vreček Bor
  87'     16 - Koželj Žan
       11 - Burgar Benjamin
  90'     17 - Krišelj Andraž
       7 - Janhar Andraž
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Varmaz Benjamin
       9 - Dacar Urban
  73'     13 - Mlakar Rok
       7 - Zima David
  87'     16 - Bešić Mario
       8 - Ploh Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan