align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 5. krog 25.09.14
   TEKMA: Šenčur B - Visoko-Preddvor 1:2 (1:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Aslani Domen
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Bezovšek Jaka
  3  Bobnar David
  4  Vehovec Žan
  5  Bohinc Jan (K)
  6  Lipar Jan
  7  Šmid Klavdij
  8  Kolar Tim
  9  Apostolovski Črt
  11  Hadžirić Anis
  20  Pavlin Nik
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  0  Krč Nejc (V)
  2  Dominko Jure
  3  Rozman Aleksander
  4  Primožič Žiga
  5  Brce Jon
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Jagodic Ambrož
  10  Vreček Bor (K)
  11  Jagodic Primož
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  13  Oblak Mišel
  14  Rozman Tadej
  Rezervni igralci
  12  Rakovič Jan (V)
  13  Krč Matija
  14  Koželj Žan
  15  Krišelj Andraž
  16  Burgar Benjamin
   TRENER
   Šenčur B
   Visoko-Preddvor
   STRELCI
   Šenčur B
   1:0 8 - Kolar Tim (40')
   Visoko-Preddvor
   1:1 4 - Primožič Žiga (59')
   1:2 7 - Janhar Andraž (83')
   OPOMINJANI
   Šenčur B
    2 - Bezovšek Jaka (35')
    9 - Apostolovski Črt (48')
    13 - Oblak Mišel (72')
   Visoko-Preddvor
    11 - Jagodic Primož (38')
    9 - Jagodic Ambrož (59')
   IZKLJUČENI
   Šenčur B
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  27'     13 - Oblak Mišel
       5 - Bohinc Jan
  54'     14 - Rozman Tadej
       20 - Pavlin Nik
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  54'     13 - Krč Matija
       5 - Brce Jon
  69'     14 - Koželj Žan
       3 - Rozman Aleksander
  80'     16 - Burgar Benjamin
       4 - Primožič Žiga
  89'     15 - Krišelj Andraž
       10 - Vreček Bor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan