align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 5. krog 28.09.14
   TEKMA: Žiri - Zarica Kranj 3:2 (2:0)
   Kraj: Žiri - Polje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Markovič Domen
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  6  Dolenc Tine
  8  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  11  Mrovlje Denis
  17  Eržen Nace
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  2  Teran Luka
  4  Konjar David
  7  Borenović Aleksander
  8  Škafar Aljaž (K)
  10  Kuqi Granit
  11  Horvat Kostja
  12  Nadarević Denis (V)
  14  Bolić Dean
  15  Kremenović Aleksander
  16  Gubanc Gašper
  17  Peternelj Tadej
  Rezervni igralci
  7  Oblak Jaka
  14  Frlic Miha
  16  Kristan Maj
  18  Perić Dejan
  Rezervni igralci
  1  Podlogar Mark (V)
  3  Erjavec Tim
  6  Kliček Gašper
  9  Pavlovčič Andrej
   TRENER
   Žiri
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Žiri
   1:0 9 - Mlakar Nace (4')
   2:0 6 - Dolenc Tine (40')
   3:2 17 - Eržen Nace (81')
   Zarica Kranj
   2:1 10 - Kuqi Granit (57') 11m
   2:2 8 - Škafar Aljaž (77')
   OPOMINJANI
   Žiri
    17 - Eržen Nace (85')
   Zarica Kranj
    4 - Konjar David (78')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  64'     7 - Oblak Jaka
       5 - Kopač Jaka
  69'     16 - Kristan Maj
       8 - Krolnik Jaka Bric
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     1 - Podlogar Mark
       12 - Nadarević Denis
  49'     3 - Erjavec Tim
       11 - Horvat Kostja
  51'     6 - Kliček Gašper
       16 - Gubanc Gašper
  55'     9 - Pavlovčič Andrej
       15 - Kremenović Aleksander
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan