align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 6. krog 05.10.14
   TEKMA: Žiri - Visoko-Preddvor 4:1 (2:1)
   Kraj: Žiri - Polje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Aslani Domen
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  7  Oblak Jaka
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  11  Mrovlje Denis
  17  Eržen Nace
  18  Kristan Maj
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Dominko Jure
  3  Rozman Aleksander
  4  Primožič Žiga
  5  Jagodic Primož
  6  Krč Matija
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Seljak Žan
  10  Vreček Bor (K)
  11  Koželj Žan
  Rezervni igralci
  13  Pustavrh Tadej
  14  Frlic Miha
  15  Perić Dejan
  Rezervni igralci
  12  Krč Nejc (V)
  13  Blaznik Nejc
  14  Šunkar Jan
  15  Krišelj Andraž
  16  Jagodic Ambrož
   TRENER
   Žiri
   Visoko-Preddvor
   STRELCI
   Žiri
   1:0 9 - Mlakar Nace (10')
   2:1 9 - Mlakar Nace (34')
   3:1 17 - Eržen Nace (52')
   4:1 17 - Eržen Nace (59') 11m
   Visoko-Preddvor
   1:1 9 - Seljak Žan (22')
   OPOMINJANI
   Žiri
    4 - Brence Benjamin (55')
   Visoko-Preddvor
    8 - Zorman Maks David (30')
    5 - Jagodic Primož (42')
    1 - Rakovič Jan (61')
    6 - Krč Matija (78')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  75'     14 - Frlic Miha
       7 - Oblak Jaka
  78'     13 - Pustavrh Tadej
       5 - Kopač Jaka
  86'     15 - Perić Dejan
       9 - Mlakar Nace
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Šunkar Jan
       4 - Primožič Žiga
  70'     13 - Blaznik Nejc
       9 - Seljak Žan
  81'     15 - Krišelj Andraž
       3 - Rozman Aleksander
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan