align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 6. krog 06.10.14
   TEKMA: Šobec Lesce - Šenčur B 2:1 (1:1)
   Kraj: Lesce - Na Žagi    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Tadić Nenad
   1. pomočnik: Renko David
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Habjan Lovro
  4  Bertoncelj Matic
  5  Grilc Marko (K)
  6  Amidžić Maid
  7  Zima David
  8  Ploh Rok
  9  Amidžić Adis
  10  Rozman Miha
  11  Dacar Urban
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Zorman Maks
  3  Jefimić Boro
  4  Vehovec Žan
  5  Šmid Klavdij
  6  Sirk Aljoša (K)
  7  Ferlan Rok
  8  Končan Nejc
  9  Hadžirić Anis
  11  Bezovšek Jaka
  20  Pavlin Nik
  Rezervni igralci
  13  Bevc Domen
  14  Bešić Mario
  15  Štefe Miha
  16  Poklukar Matevž
  17  Varmaz Benjamin
  18  Mlakar Rok
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  13  Oblak Mišel
  14  Kolar Tim
  15  Rozman Tadej
  16  Bohinc Jan
  17  Apostolovski Črt
   TRENER
   Šobec Lesce
   Šenčur B
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1:0 9 - Amidžić Adis (11')
   2:1 2 - Lavtar Matevž (62')
   Šenčur B
   1:1 9 - Hadžirić Anis (12')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    7 - Zima David (90')
   Šenčur B
    6 - Sirk Aljoša (16')
    14 - Kolar Tim (37')
    9 - Hadžirić Anis (51')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Šenčur B
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Štefe Miha
       10 - Rozman Miha
  65'     18 - Mlakar Rok
       9 - Amidžić Adis
  72'     17 - Varmaz Benjamin
       7 - Zima David
  72'     14 - Bešić Mario
       8 - Ploh Rok
  85'     16 - Poklukar Matevž
       11 - Dacar Urban
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  22'     14 - Kolar Tim
       5 - Šmid Klavdij
  46'     16 - Bohinc Jan
       20 - Pavlin Nik
  61'     13 - Oblak Mišel
       11 - Bezovšek Jaka
  65'     15 - Rozman Tadej
       4 - Vehovec Žan
  67'     12 - Kirov Kire
       1 - Oselj Žiga
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan