align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 7. krog 12.10.14
   TEKMA: Šobec Lesce - Žiri 3:2 (1:1)
   Kraj: Lesce - Na Žagi    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Šivic Borut
   1. pomočnik: Slemc Tilen
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Bevc Domen
  4  Bertoncelj Matic
  5  Grilc Marko (K)
  6  Amidžić Maid
  7  Zima David
  8  Ploh Rok
  9  Amidžić Adis
  10  Rozman Miha
  11  Dacar Urban
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  7  Oblak Jaka
  8  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  11  Mrovlje Denis
  18  Kristan Maj
  Rezervni igralci
  13  Habjan Lovro
  14  Mlakar Rok
  15  Poklukar Matevž
  Rezervni igralci
  13  Pustavrh Tadej
  14  Frlic Miha
   TRENER
   Šobec Lesce
   Žiri
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1:1 9 - Amidžić Adis (9')
   2:1 6 - Amidžić Maid (64')
   3:1 14 - Mlakar Rok (79')
   Žiri
   0:1 5 - Kopač Jaka (3')
   3:2 8 - Krolnik Jaka Bric (81')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    11 - Dacar Urban (37')
    6 - Amidžić Maid (50')
    5 - Grilc Marko (70')
   Žiri
    8 - Krolnik Jaka Bric (27')
    5 - Kopač Jaka (37')
    11 - Mrovlje Denis (61')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Žiri
    11 - Mrovlje Denis (63')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  59'     14 - Mlakar Rok
       11 - Dacar Urban
  67'     13 - Habjan Lovro
       8 - Ploh Rok
  80'     15 - Poklukar Matevž
       9 - Amidžić Adis
   Žiri
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Frlic Miha
       4 - Brence Benjamin
  78'     13 - Pustavrh Tadej
       5 - Kopač Jaka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan