align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 7. krog 12.10.14
   TEKMA: Zarica Kranj - Visoko-Preddvor 0:7 (0:4)
   Kraj: KRANJ - NK ZARICA KRANJ    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Markovič Domen
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  2  Teran Luka
  4  Kuqi Granit
  5  Konjar David
  6  Kliček Gašper
  8  Škafar Aljaž (K)
  9  Pavlovčič Andrej
  15  Kremenović Aleksander
  16  Gubanc Gašper
  17  Peternelj Tadej
  18  Bolić Dean
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Krč Matija
  3  Rozman Aleksander
  4  Dominko Jure
  5  Jagodic Primož
  6  Brce Staš
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Jagodic Ambrož
  10  Vreček Bor (K)
  11  Brce Jon
  Rezervni igralci
  3  Erjavec Tim
  7  Černoša Žiga
  10  Borenović Aleksander
  11  Horvat Kostja
  14  Grbić Alen
  Rezervni igralci
  13  Krišelj Andraž
   TRENER
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   0:1 10 - Vreček Bor (16')
   0:2 8 - Zorman Maks David (22')
   0:3 10 - Vreček Bor (34')
   0:4 10 - Vreček Bor (38')
   0:5 10 - Vreček Bor (50')
   0:6 7 - Janhar Andraž (75')
   0:7 4 - Dominko Jure (88')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    8 - Škafar Aljaž (33')
    4 - Kuqi Granit (55')
    10 - Borenović Aleksander (62')
    16 - Gubanc Gašper (87')
   Visoko-Preddvor
    8 - Zorman Maks David (67')
    2 - Krč Matija (70')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  24'     10 - Borenović Aleksander
       9 - Pavlovčič Andrej
  46'     7 - Černoša Žiga
       18 - Bolić Dean
  52'     14 - Grbić Alen
       6 - Kliček Gašper
  55'     3 - Erjavec Tim
       15 - Kremenović Aleksander
  73'     11 - Horvat Kostja
       17 - Peternelj Tadej
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Krišelj Andraž
       9 - Jagodic Ambrož
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan